Ochranné návleky pre Universal Robot

ASP je popredným výrobcom ochranných návlekov pre roboty a dokáže chrániť kooperatívne roboty Universal Robot v rôznych aplikáciách (zlievarenstvo, kováčstvo, pieskovanie, potravinársky priemysel atď.). Dánsky výrobca UNIVERSAL ROBOT ponúka veľmi široký sortiment kolaboratívnych robotov určených na pomoc ľuďom pri ich priemyselnej činnosti. Spoločnosť sídli v dánskom Odense a má viac ako 1 000 partnerov po celom svete.

Ktoré roboty UR možno chrániť pomocou návlekov  ASP?

ASP sa špecializuje na výrobu ochrany pre tieto roboty:

- UR10

- UR10e

- UR16e

- UR20

- UR3

- UR3e

- UR5

- UR5e

Roboty UR sa používajú v rôznych priemyselných oblastiach. Tieto koboty pracujú súčasne so pracovníkmi v tom istom pracovnom prostredí a  musia vykonávať tú istú činnosť. Z tohto dôvodu musia byť aj tieto roboty chránené.

Výhody návlekov ASP

Rôzne návleky ASP nielen chránia vášho cobota, ale aj šetria náklady za náhradné diely. Ochranou robota mu totiž umožníte odolávať agresívnym prostrediam, ako sú iskry, voda,plameň atď. Ponúkame aj sortiment špeciálne navrhnutý pre kolaboratívne roboty: náš sortiment OneSeam.

Vďaka jednoduchej inštalácii, elegantnému dizajnu a nepriepustným švom na zosilnenú vodotesnosť , ochráňte váše kooperatývne roboty našími návlekmi  OneSeam a predĺžte  ich životnosť v pracovnom prostredí.

Viac informácií o našom sortimente OneSeam nájdete v katalógu UR+.

 

ZNÍŽENIE NÁKLADOV NA ÚDRŽBU VĎAKA OPTIMÁLNEJ OCHRANE

Návleky  ASP sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili konkrétnemu modelu vášho robota a úplne ho chránili pred okolitým prostredím. Návleky  OneSeam zaručujú dlhodobú spoľahlivosť a výkon vášho cobota, zvyšujú produktivitu a obmedzujú náklady na údržbu.

Ak máte iné špecifické procesy,  v ktorých by bol návlek  OneSeam použiteľný , náš tím bude rád  s vami spolupracovať na návrhu technického riešenia prispôsobeného vašim potrebám.

Stropný robot Universal Robot pokrytý sivým, bielim a béžovým návlekom na robota.

 

ABBirb6700-150.3.2