Výskum a vývoj: výnimočné inovácie našej spoločnosti.

Spoločnosť ASP sa vyznačuje schopnosťou inovácie a vynaliezavosti. ASP má špeciálne stredisko výskumu a vývoja (R&D), ktoré jej umožňuje navrhovať špičkové tkaniny, príslušenstvo a ochranné systémy, ktoré spĺňajú špecifické potreby našich zákazníkov.

NÁŠ PRÍSTUP K VÝSKUMU A VÝVOJU

S cieľom zabezpečiť vysoký stupeň výkonnosti našich riešení, majú naše tímy úzku vzájomnú spoluprácu počas celého výrobného procesu nového produktu. Do nášho prístupu zapájame našich dôveryhodných partnerov, aby sme spoločne dokázali  vyvíjať a ponúkať výrobky, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality a výkonnosti.

Práve preto sú všetky naše tkaniny špeciálne vyvíjané interne v našej spoločnosti a nie sú dostupné na tradičnom trhu (Tiffon Green, Tks-alu, Texpral B+, Tortop B+...). Investujeme do výskumu inovatívnych, vysokokvalitných materiálov, aby sme zaručili optimálnu ochranu vašich robotov. To nám zároveň umožňuje prispôsobiť naše výrobky technickým požiadavkám každého zákazníka. Naše návleky sú teda jedinečné a špecifické pre každého robota.

housse de protection robot soudage industriel ASP Eulmont

AKO DOKAZUJE SPOLOČNOSŤ ASP , ŽE JEJ PRODUKTY SÚ TIE NAJLEPŠIE?

Naše výrobky sa po navrhnutí a vývoji následne podrobujú prísnemu vnútropodnikovému testovaniu, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú najvyššie štandardy. Posudzujeme požiarnu odolnosť, odolnosť voči extrémnym teplotám a ďalším podmienkam, ktorým musia naše ochranné návleky  čeliť (napríklad abrazívnemu prachu, vode, chemikáliám, trieskam, alebo iskrám...). Tento prístup je zárukou toho, že naše výrobky sú spoľahlivé, odolné a vhodné aj do tých najnáročnejších prostredí.

Pozrite si našu rubriku „ochranné návleky na roboty “ a zistite viac o riešeniach ASP pre váš technologický proces.

ASP: NEUSTÁLA INOVÁCIA

Náš výskumný a vývojový tím neustále sleduje trh a potreby našich zákazníkov. Úzko spolupracujeme s požiadavkami našich zákazníkov, aby sme tak pochopili ich špecifické potreby a vyvinuli alebo vynašli riešenia na mieru, ktoré ich splnia. Práve takýto prístup – zameraný na zákazníka – nám umožnil vyvinúť jedinečné funkcie, ako sú naše ventilátory špeciálne navrhnuté pre výrpbný rad ochranných krytov INTEGRAL.

Spoločnosť ASP vždy dokázala vyvíjať a zdokonaľovať svoje inovatívne a originálne riešenia, ktoré umožňovali používanie robotov v rôznych prostrediach: v kováčskych dielňach, zlievarňach, lakovniach, klimatických komorách, potravinárskych procesoch atď. a to už od svojho založenia v roku 1988. Veľmi rýchlo sa ochranné návleky a koncepcie od spoločnosti ASP etablovali ako etalóny v tomto odvetví.

Gamme INTEGRAL