Partnerské roboty

OCHRANNÝ KRYT JE MOŽNÉ VYTVORIŤ PRE AKÚKOĽVEK ZNAČKU ROBOTA.

Počas svojich 35 rokov existencie sa spoločnosť ASP zaoberala ochranou priemyselných robotov od všetkých značiek a výrobcov, vrátane ABB, FANUC, KUKA a mnohých ďalších. Dodnes spoločnosť ASP navrhla a vyrobila tisíce ochranných zariadení pre viac ako 90 rôznych značiek robotov. Náš systém zahŕňa viac ako 1000 registrovaných odkazov na roboty. Vďaka našej hlboko prepracovanej odbornosti sme schopní chrániť každého robota v akomkoľvek pracovnom prostredí. Či už sú od malých alebo veľkých dodávateľov, ASP je schopná ich zabezpečiť. Ak máte špecifické požiadavky na ochranu robotov vašej značky, neváhajte nás kontaktovať a vaše požiadavky prediskutujeme, aby sme našli riešenie prispôsobené vašim potrebám.

AKÉ ZNAČKY ROBOTOV MÔŽE ASP CHRÁNIŤ?

ASP dokáže chrániť všetky typy robotov všetkých značiek, ako napríklad:

Roboty ABB

Roboty FANUC

Roboty KUKA

Roboty YASKAWA

Roboty DÜRR

Roboty UR

Roboty COMAU

Roboty KAWASAKI

Roboty STÄUBLI

ASP chráni každú značku robotov individuálne, v závislosti od pracovného prostredia a špecifických cyklov na pracovisku.

Nenašli ste značku vášho robota v zozname?

Nič sa nedeje, určite je uvedená v našich databázach. Spojte sa s nami pre podrobnú štúdiu.

VÝHODY OCHRANNÉHO KRYTU ASP

Ochranný kryt spoločnosti ASP znižuje nároky zapríčinené rôznymi faktormi a zabraňuje opotrebovaniu vášho robota v situáciách, ako sú:

  • Prach a abrazívne látky.
  • Chlad a teplo.
  • Vlhkosť.
  • Použitie chemikálií.
  • Zóny s rizikom výbuchu (EX) a laboratórne miestnosti.

To umožňuje predchádzať výpadkom výroby spôsobeným poruchami. Naši technickí projektanti poznajú rozmery všetkých robotov, čo im umožňuje presne chrániť všetky typy, ako sú roboty so 6 osami, paletizačné roboty, roboty SCARA, roboty delta, coboty a autonómne roboty. Všetky detaily sú zohľadnené priamo u vás na mieste.

 AKO DOKÁŽETE ZNÍŽIŤ NÁKLADY NA ÚDRŽBU PRIEMYSELNÝCH ROBOTOV?

Naše riešenia ochrany zvyšujú životnosť a produktivitu výrobkov a zároveň znižujú náklady na údržbu a opravy.