Oprava ochranných krytov vášho robota

VÝHODY OPRAVY OCHRANNÉHO KRYTU ROBOTA

V prevažnej väčšine prípadov sa naše ochranné návleky dajú úspešne opraviť. Náš tím používa pokročilé techniky a originálne tkaniny na obnovenie funkčnosti a odolnosti vášho ochranného návleku.

V závislosti od odborného posudku je dôležité poznamenať, že náklady na opravu vášho ochranného návleku sú veľmi často nižšie ako náklady na jeho výmenu za nový ochranný ochranný.

Výberom našej služby opravy dokážete predĺžiť životnosť svojich ochranných návlekov. Vykonané opravy zabezpečia trvalú funkčnosť a účinnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. To vám umožní maximalizovať vašu počiatočnú investíciu a zároveň znížiť náklady na nákup nových ochranných návlekov. Dovoľujeme si poznamenať, že ochranný návlek môže byť servisovaný naším servisným oddelením niekoľkokrát.

Naším záväzkom je poskytovať výnimočné služby. Spoločnosť ASP preto ponúka svojim zákazníkom aj opravárenskú súpravu, ktorá obsahuje všetky položky potrebné na optimálnu opravu v prípadoch, keď nám ochranný návleknebudete môcť vrátiť. Túto súpravu zasielame priamo zákazníkovi, ktorý ju následne použije na opravu svojho ochranného návleku.

p

Dá sa môj návlek opraviť?

ASP sa špecializuje na opravu ochranných návlekov svojej vlastnej značky, ale zároveň je schopná opravovať ochranné návleky aj od iných firiem (s výnimkou ochranných návlekov označených ako „jednorazové“ alebo „na jedno použitie“).

Všetky ochranné návleky od spoločnosti ASP sú vybavené štítkom zabezpečujúcim ich sledovateľnosť v súlade s normou ISO 9001:2015. Vďaka takémuto označeniu sme schopní získať rôzne informácie, ako je pôvodné referenčné označenie, dátum výroby a interné objednávkové číslo.

Sme tu, aby sme vám pomohli

predĺžiť životnosť vašich ochranných návlekov pre optimálnu a trvalú ochranu vašich robotov.