Bezkonkurenčné technické znalosti na ochranu vášho robota

Spoločnosť ASP má viac ako 35-ročné skúsenosti a môže sa pochváliť bezkonkurenčným know-how a odbornými znalosťami v oblasti navrhovania, výroby a inštalácie ochranných krytov pre priemyselné roboty a zváracie kliešte.

VHODNÉ TECHNICKÉ TEXTÍLIE:

Používame najmodernejšie technické textílie, ktoré zaručujú vysokokvalitnú ochranu. Naše ochranné kryty sa vyrábajú z tkanín špeciálne vybraných tak, aby odolali aj tým najnáročnejším podmienkam. Tieto špecifické technické tkaniny zaručujú dokonalú kompatibilitu vo všetkých priemyselných procesoch. Navyše, dizajn na mieru zaručuje maximálnu účinnosť bez toho, aby pritom obmedzoval pohyb robota :

Niekoľko príkladov:

  • TEXALIS/CARDEL/TIFFON GREEN: Ochranné kryty bez halogénov
  • TELUPRO 22/TORTOP B+/TEXPRAL B+/FPB: Bez silikónu
  • Fourreaux/TTY/TELUPRO 22/TORTOP B+: Certifikácia ATEX pre lakovne
  • TEXPRAL B+/T1A/FPB: Certifikácia pre potravinársku a poľnohospodársku výrobu

OPTIMALIZOVANÁ INŠTALÁCIA

Naša odbornosť nespočíva iba v návrhu a výrobe ochranných krytov. Dbáme aj na optimalizáciu ich inštalácie. Chápeme dôležitosť správneho umiestnenia pre zabezpečenie účinnej ochrany. Náš kvalifikovaný tím sa stará o inštaláciu ochranného krytu na vášho robota, s dôrazom na to, aby bol dokonale prispôsobený a bezpečne upevnený. To zaručuje úplné pokrytie vášho robota, čím sa znižuje riziko poškodenia alebo porúch v dôsledku nevhodného používania.

S cieľom znížiť náklady na údržbu vášho priemyselného robota a chrániť rotačné osi pred poškodením, ako sú vymrštenia pri zváraní, prach, ale aj extrémne teplo alebo chlad, spoločnosť ASP vyvíja riešenia na ochranu robotov v rôznych priemyselných odvetviach.
ASP prichádza na konkrétne miesto, aby s vami dohodla to najlepšie riešenie ochrany a získala potrebné technické informácie, ktoré poslúžia na návrh a výrobu ochranných krytov. Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme si spoločne prešli vaše špecifické potreby a zistili, ako vám môže naša odbornosť byť nápomocná.

Sme tu, aby sme vám pomohli

predĺžiť životnosť vašich krytov pre optimálnu a dlhotrvajúcu ochranu vašich robotov.