Náš záväzok voči KVALITE

Spoločnosť ASP sa môže s viac ako 35-ročnými skúsenosťami pochváliť bezkonkurenčným know-how a odbornými znalosťami v oblasti navrhovania, výroby a inštalácie ochranných krytov pre priemyselné roboty a zváracie kliešte.

KVALITA, KĽÚČ K ÚSPECHU

Sme pevne presvedčení o tom, že kvalita je kľúčom k úspechu a je nevyhnutná pre spokojnosť našich zákazníkov. Preto sme sa rozhodli podriadiť a v prísnom procese sme zaviedli certifikáciu podľa normy ISO 9001:2015. Táto medzinárodne uznávaná norma potvrdzuje náš záväzok voči systému riadenia pre dosiahnutie spokojnosti zákazníka.

Táto prísna investícia nám umožnila získať certifikát ISO 9001 už 20. rok po sebe! Tento úspech svedčí o našom trvalom záväzku k dokonalosti a dôslednosti našich postupov, ako aj k efektívnemu riadeniu kvality.

NORMA ISO 9001: À NA ČO SLÚŽI?

Od založenia normy v roku 1975 spoločnosť ASP získala a udržiava certifikáciu ISO 9001 (pôvodne ISO 9002:1994), čím sa stala lídrom v oblasti riadenia kvality a záväzku voči našim zákazníkom. A aj tento rok môžeme s potešením oznámiť obnovenie našej certifikácie ISO 9001.

Naše ciele zostávajú:

  • Spokojnosť zákazníka: Robíme všetko pre to, aby sme uspokojili vaše potreby a prekonali vaše očakávania tak, že vám ponúkame produkty vysokej kvality a výnimočný zákaznícky servis.
  • Trvalé zlepšovanie: Certifikácia ISO 9001:2015 nás motivuje k neustálemu vývoju a zlepšovaniu našich interných procesov, s cieľom zabezpečenia optimálnej kvality v každom kroku nášho výrobného reťazca.

NAŠA SNAHA O DOSIAHNUTIE VÝNIMOČNOSTI

V každom kroku vývoja sa usilujeme o kvalitu a inováciu. Vďaka našej certifikácii ISO 9001:2015 a nášmu neochvejnému záväzku k spokojnosti zákazníka sme schopní ponúkať služby, ktoré nemajú konkurenciu.

Sme tu, aby sme vám pomohli

predĺžiť životnosť vašich ochranných krytov pre optimálnu a trvalú ochranu vašich robotov