Spoločnosť ASP

REFERENCIA V OCHRANNÝCH OBALOCH PRE ROBOTY

Spoločnosť ASP navrhuje a vyrába ochranné kryty na mieru pre roboty zo špecifických, odolných materiálov už od roku 1988.

Či už ide o vodu, piesok, kyseliny, nátery, piliny, tavné kovy a iné vymršťované materiály, bez ohľadu na ich agresívnosť tu máme riešenie spoločnosti ASP na integráciu robota do nepriaznivého prostredia a kontrolu nákladov na údržbu.

MEDZINÁRODNÁ PÔSOBNOSŤ

Vďaka svojim cenným skúsenostiam a know-how, spoločnosť ASP v súčasnosti pôsobí v celej Európe v mnohých hospodárskych odvetviach vrátane jadrovej energetiky, chemického priemyslu, poľnohospodárstva a potravinárstva, letectva, vybavenia domácností a najmä automobilového priemyslu, ktorý je vysoko robotizovaný.

Housse de protection pour robots industriels ASP eulmont cover

NÁŠ ZÁVÄZOK VOČI KVALITE

Ochranné kryty od spoločnosti ASP sú výsledkom viac ako 35-ročných skúseností. Od ochrany niekoľkých osí po integráciu pomocnej osi, vyvíjané riešenia sú modulárne. Sú vodotesné v prípade umývacích kabín a môžu byť pretlakové pre dokonalú ochranu robota.

Počas celého výrobného procesu a v súlade s normou ISO 9001:2015 ASP veľmi dôkladne dodržuje interné postupy kontroly surovín a monitorovania výrobných nástrojov, ktoré sú kompatibilné s technologickými procesmi lakovania.

Od vyjadrenia potreby až po inštaláciu ochranných krytov v závode sú naši technicko-obchodní zástupcovia vašimi jedinými a privilegovanými partnermi. Ich schopnosti spolu s účinným servisom (údržba a oprava ochranných krytov v dielni) vám zaručia vynikajúcu službu.

 

VÝROBNÝ PROCES

=

Pre návrh všetkých komponentov riešenia (kryty, oblúky, atď.) využíva naše projektové oddelenie na základe pokynov našich technicko-obchodných zástupcov predajcov vysoko výkonné nástroje CAD kompatibilné s trhovými normami.

=

Zavádzanie takýchto techník (švy, zváranie, lepenie atď.) je zverené našim výrobným tímom, ktoré tvoria kvalifikovaní a špecializovaní pracovníci. V špecifických prípadoch alebo pri nových aplikáciách je naše laboratórium zapojené čo najskôr do projektovej fázy tak, aby sa doň dostali aj vaše najnáročnejšie špecifikácie.

Počas celého výrobného procesu sa kontrolujú komponenty ochranného krytu, aby sa dosiahlo to, že spĺňajú vaše kritériá (najmä kvalita farby).

=

Napokon, naša vlastná montáž na robotovi spolu s overením cyklu zaručujú riešenie dokonale prispôsobené vašim potrebám.

Odkaz

Automobilový priemysel

Logos des entreprises : Audi, BMW, Daimler, DURA, Faurecia, Fiat, Ford, Hyundai, John deere, Magneti marelli, MAN, opel, Plastic omnium, Porsche, PSA, Renault Nissan Mitsubishi, Toyota, Volkswagen, Volvo

Povrchová úprava

Logos des entreprises : Dürr, Ecoclean, Rösler, Sames, Wheelabrator, SES

Potravinársky priemysel

Logos des entreprises : Alpma, Banss, Chaumes, Lactalis

Letecký priemysel

Logos des entreprises : Airbus, Liebherr, safran Messier bugatti, Nexter, Safran

Automatizácia

Logos des entreprises : ABB, Comau, FANUC, Kawasaki, kuka, Mitsubishi electric, panasonic, Stäubli, Universal robots, yaskawa

Odvetvie zvárania

Logos des entreprises : ARO, Düring, Nimak, Obara, Thyssenkrupp