Služby ASP

Výskum a vývoj

Spoločnosť ASP sa vyznačuje schopnosťou inovácie a vynaliezavosti. ASP má špeciálne stredisko výskumu a vývoja (R&D), ktoré jej umožňuje navrhovať špičkové tkaniny, príslušenstvo a ochranné systémy, ktoré spĺňajú špecifické potreby našich zákazníkov.
reparation housse protection robot cover asp eulmont

MONTÁŽ

Spoločnosť ASP ponúka montážnu službu, ktorá vám pomôže pri inštalácii ochranných návlekov a zaručí, že ochranné návleky a príslušenstvo, ktoré sú súčasťou riešenia, budú nainštalované bezchybne. Náš montér vám zároveň poskytne pokyny, ako čo najlepšie využiť vlastnosti vášho ochranného návleku.

OPRAVA

Aby ste udržali ochranné návleky robotov v dobrom stave, spoločnosť ASP vám ponúka svoju „službu opráv“. Po prevzatí vašich ochranných návlekov k nám do dielne a ich vyčistení, čo uľahčí ich odborné posúdenie, vám naši špecialisti doručia cenovú ponuku, v ktorej bude uvedený druh opravy a náklady na ňu. Po vašom odsúhlasení vám ochranný návlek vrátia opravený. V prípade potreby je možné vykonať úpravy do takej miery, aby bol váš ochranný návlek ešte spoľahlivejší. Okrem toho si uchovávame históriu všetkých opráv vykonaných na vašom ochrannom návleku, čím vám uľahčíme sledovanie každej budúcej spätnej väzby.

Neopravujeme iba ochranné kryty ASP. Radi vás presvedčíme o tom, že opraviť dokážeme aj kryty iných výrobcov.