Ochranné návleky pre roboty KUKA

Ako výrobca vysokokvalitných návlekov na roboty chránime roboty všetkých obľúbených značiek, ako sú FANUC, ABB, Kawasaki, Yaskawa, ako aj návleky na roboty KUKA, ktoré navrhujeme a vyrábame.

 Spoločnosť KUKA so sídlom v Augsburgu je považovaná za jedného z popredných svetových výrobcov robotov a automatizačných spoločností, ktorá okrem iného ponúka riešenia pre automobilový priemysel, elektroniku, zdravotníctvo, maloobchod a elektronický obchod.

 Pre ktoré roboty KUKA vyrába spoločnosť ASP ochranné návleky?

ASP vyrába ochranné návleky pre všetky bežné typy robotov KUKA, ako napríklad:

 - Ochranné návleky pre roboty KUKA zo série KR AGILUS (kompaktné roboty so šiestimi osami, KR 4 R600, KR 6 R700-2, atď.).

- Ochrana pre priemyselné roboty zo série KR SCARA (KR 12 R750 Z400, KR 12 R650 Z340 CR, atď.).

- Kombinácie ochrany pre roboty KUKA zo série FORTEC: KR 360, 500, 600 FORTEC, ako aj pre modely robotov ako KR 340 R3330, KR 420 R3080, KR 360 R2830 C, KR 500 R2830 MT-F, atď.

- Ochrana pre roboty zo série KR CYBERTECH nano (KR 6, KR 8, atď.).

- Ochranné návleky pre lineárne roboty/roboty portály KUKA (od KR 16L po KR 600L)

- Atď.

 Aby sme zaručili, že ochranný návlek pre vášho robota KUKA bude flexibilný, presne priliehajúci a prispôsobený všetkým pohybom, pozíciám v kľude a osobitostiam vašich výrobných procesov, prídeme k vám do závodu a na mieru vám vyrobíme ideálnu robotickú ochranu.

Výhody ochranných  návlekov pre roboty KUKA

Robot chránený ochranným návlekom ASP ponúka množstvo výhod vrátane:

 - Nižšie náklady na údržbu a kratšie prestoje.

- Návlek chráni mechaniku vášho robota KUKA a zabraňuje prenikaniu častíc do kĺbov a osí, ako aj poškodeniu spôsobenému prachom, postriekaním pri zváraní, teplom, vlhkosťou atď.

- Kompletná ochrana alebo ochranné návley pre komponenty robota (robotické rameno, osi 4 – 6 atď.).

- Výroba ochranných návlekov pre roboty KUKA bez bezpečnostného oplotenia pre spoluprácu človeka s robotom, čím sa šetrí priestor.

ABBirb6700-150.3.2