Ochranný kryt pre robot DÜRR

ETALÓN PRE NÁVLEKY NA  ROBOTY

Ako výrobca ochranných návlekov pre roboty je spoločnosť ASP schopná chrániť všetky značky robotov vrátane lakovacích robotov Dürr. Táto nemecká firma sa špecializuje na konštrukciu robotizovaných lakovacích liniek s použitím rôznych modelov robotov v závislosti od typu linkya umiestnenia na linke (základ a lak). V týchto procesoch sa používajú 3 hlavné kategórie

- Lakovacie roboty (RPL043),

- robotické manipulátory (RPL033) na manipuláciu s kapoty/kryty

- roboty na otváranie Scara (RPL030) pre bočné dvere

- Interiérové roboty na lakovanie interiéru úžitkových vozidiel

V automobilovom priemysle je to jedna z najrozšírenejších značiek v lakovniach. Ochranné návleky ASP pre roboty Dürr sú umývateľné alebo na jedno použitie, vyrobené na mieru zo špecifických materiálov bez obsahu silikónu, čo je v automobilovej výrobe nevyhnutná vlastnosť.

Ktoré roboty DÜRR možno chrániť pomocou NÁVLEKOV ASP?

ASP môže chrániť všetky roboty Dürr vrátane :

SCARA robotov

- RP6-7

- RPE132i

- RPL030i

- RPL032i

- RPL033i

- RPL043i

Roboty Dürr sa používajú v lakovniach a musia byť chránené pred rôznymi vplyvmi, ako je farba alebo lak, ktoré vnikajú do spojov a povrchu robota. Umývateľné alebo jednorazové návleky TORTOP B+ / TELUPRO 22 majú certifikát ATEX.

VÝHODY NÁVLEKOV ASP

V automobilovom priemysle je čas na údržbu robotov obmedzený, preto sú ochranné návleky nevyhnutné nielen na ochranu robotov pred ich pracovným prostredím, ale aj na úsporu drahocenného času tímov zodpovedných za čistenie liniek. Umývateľné návleky ASP sa dajú čistiť priemyselnými rozpúšťadlami na optimálne používanie počas niekoľkých rokov.

modrý kryt robota na ochranu vášho robota ABB

Zníženie manipulačných nákladov s robotmi DÜRR

Porucha robota na lakovacej linke môže viesť k vážnym komplikáciám, ako je zastavenie výroby a nákladná výmena náhradných dielov. Použitie ochranných návlekov ASP preto zaručuje optimálnu ochranu celého robota, chráni ho pred poškodením a neplánovaným zastavením výroby.