ochranný kryt pre potravinársky priemysel
Ochranný kryt robota na ochranu pred vniknutím vody
Patentovaný ochranný kryt
Produktový rad pre potravinársky priemysel

Ostatné odvetvia

Osobitná ochrana

Opis riešenia

Máte záujem o našu ochranu robotov?

Naše výhody ASP

  • Riešenia na mieru pre všetky typy robotov, staré aj nové modely
  • Ochranné návleky pre teach, hadice, manipulátory, gravírovacie hlavice, atď.
  • Ochranné návleky na utajenie vozidiel alebo čiastočnú ochranu vozidiel
  • Oddelenie výskumu a vývoja, ktoré reaguje na nové technologické procesy
  • Inštalačná služba v závode s medzinárodným záberom

ASP ponúka ochranné návleky robotov pre všetky značky vrátane ABB, FANUC, KUKA, YASKAWA a ďalších výrobcov priemyselných robotov.

Spoločnosť ASP s 35-ročnými skúsenosťami disponuje rozsiahlou databázou všetkých typov robotov. Na základe týchto údajov dokáže spoločnosť ASP zaručiť presný a dôkladný vývoj ochranných návlekov, ktoré vašim robotom poskytnú nielen optimálnu ochranu, ale aj schopnosť vykonávať pohyby, ktoré si technologické procesy vyžadujú.

Na to, aby sme dokázali vyvinúť ochranný návlek pre priemyselné roboty, ktorý bude prispôsobený a optimalizovaný pre vás, potrebujeme od vás určité informácie a technické údaje, ako napríklad osadené zariadenia, hadicové výstupy alebo chemikálie, ktoré používate. To nám umožní zvoliť látku, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám a účinne chráni vaše robotické manipulátory, kĺbové ramená atď. pred teplom, prachom a vlhkosťou.

Ak sú vaše roboty vystavené opotrebovaniu (v dôsledku pôsobenia chemikálií, častíc atď.), neváhajte nás kontaktovať. Naše oddelenie výskumu a vývoja s vami bude spolupracovať na vývoji účinného riešenia ochrany robotov prispôsobeného práve vašim potrebám.

Ochranné návleky pre vozidlá, manipulátory, zváracie horáky, gravírovacie hlavice a teach závesy, aj toto sú riešenia, ktoré ponúka ASP na ochranu vášho zariadenia. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, obráťte sa na spoločnosť ASP a my s vami radi nájdeme to správne riešenie ochrany.

Vaše nároky

Nároky technologického procesu